KONST / Litografier / Färglitografi 12554466
nr 1255 4466
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/325, daterad - 71. Motivet: 44x61 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:41:13
20/5 12:20:45
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren